Náš príbeh

Oblátky sú neodmysliteľnou súčasťou a sladkou pripomienkou každého kúpeľného mesta. A práve v Piešťanoch, v meste s preslávenými najväčšími kúpeľmi a 200-ročnou tradíciou, sa začal odvíjať aj náš príbeh.

Vývoj a výroba strojov na pečenie jedinečných kúpeľných oblátok začala v tomto meste v 80. rokoch minulého storočia. Po prvých úspechoch prišiel skutočný rozmach a my sme naše technológie začali postupne dodávať výrobcom kúpeľných oblátok nielen v rámci Slovenska, ale doslova po celom svete vrátane Nemecka, Mexika, Kanady či USA.

Naším úspechom je tradícia

Keďže sme popri výrobe priemyselných liniek na oblátky zaznamenali zvýšený záujem o domáce oblátky, v roku 2013 sme uviedli na trh oblátkovač OB-1 určený na domáce použitie. Pri jeho vývoji sme využili naše bohaté 25-ročné skúsenosti s priemyselnými strojmi na výrobu oblátok, vďaka čomu je náš domáci oblátkovač mimoriadne odolný a jeho životnosť je aj pri zachovaní plnej kvality rádovo niekoľko desiatok rokov. A tak môže byť táto krásna a chutná tradícia aj naďalej odovzdávaná z generácie na generáciu.

Naša spoločnosť sa riadi v prvom rade spokojnosťou našich zákazníkov a jedinečnosťou našich výrobkov. Ich životnosť a prvotriedna kvalita sú pre nás prednejšie ako nízka cena, čo si dnes našťastie uvedomuje čoraz viac ľudí. Veríme, že odteraz medzi nimi nebudete chýbať ani vy.